Informacja dla Rodziców

Szanowni Państwo Rodzice uczniów naszej szkoły!

W związku z planowanym rozpoczęciem strajku nauczycieli i pracowników oświaty w dniu 8 kwietnia 2019 r. informuję, że w naszej placówce (w obu budynkach) strajk może podjąć większość pracowników szkoły, na co wskazują wyniki przeprowadzonego referendum (91% pracowników poparło przystąpienie do protestu).

W momencie rozpoczęcia strajku przez pracowników naszej szkoły opiekę nad dziećmi, które tego dnia przyjdą do szkoły przejmie dyrektor i wicedyrektorzy oraz nauczyciele, którzy nie zdecydują się przystąpić do strajku. Ostateczną informację o liczbie strajkujących pracowników otrzymam dopiero w dniu rozpoczęcia strajku, czyli 8 kwietnia 2019 r.

Może się jednak wtedy okazać, że opieka dla większej grupy dzieci będzie utrudniona ze względu na brak nauczycieli.

Tych z Państwa, którzy nie będą mogli samodzielnie zaopiekować się swoim dzieckiem informuję, że postaramy się zapewnić działanie świetlicy w dniu 8 kwietnia w godzinach od 6.30 do 15.00. Ponadto proszę o zaopatrzenie dziecka, korzystającego w tym dniu z opieki w szkole, w śniadanie na wypadek przystąpienia do strajku pracowników kuchni.

O sytuacji w kolejnych dniach będą Państwo informowani poprzez stronę internetową szkoły.

Ze względu na trudną dla nas wszystkich sytuację prosimy o zrozumienie i wsparcie.

Urszula Kaprusiak
dyrektor szkoły